Sopron gazdanegyedében 11 éve működő,folyamatosan fejlődő Erhardt étterem kiegyensúlyozott és szorgalmas kollégát keres az alábbi pozícióra:

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Szakács

 FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A’ la carte ételek készítése
  • Áru átvétel
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása
  • Kreatív ötletek megvalósítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • szakmai elhivatottság
  • kreativitás
  • önálló munkavégzés
  • fiatal lendület
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • ápolt
  • gyors

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • külföldön szerzett tapasztalat hasonló minőségű étteremben
  • mestervizsga
  • magyar konyhában több éves jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem(szakmai felkészültség alapján)
  • megújuló konyhatechnológiák elsajátítása sous vide, paco jet, hotmix, grill, füstölő stb
  • fejlődési lehetőség kiemelt pozícióra
  • köretes, húsos, tálaló pálya elsajátításának lehetősége

Beérkező fényképes Önéletrajzok elbírálását folyamatosan végezzük. zoltan@erhardts.hu

Várjuk jelentkezésedet!

Üdvözlettel: Erhardt Zoltán chef

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

9400 Sopron, Balfi út 10.

to top